KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13789407
nr 1378 9407
Bengt Bolin
(1933-1996), Sverige
Oljemålningar, 2 st, Signerad a tergo. Olja på pannå, 38x38 cm, oramad
Kondition: 1 med nagg
Bengt Arne Bolin, svensk målare och grafiker född 1933, död 1996.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 15 februari 2021
kl 18:17:03
15/2 17:32:56
Bengt Bolin
Läs mer om Bengt Bolin